Клініки «Orto Sano» надають унікальний комплекс медичних послуг, спрямованих на відновлення організму після різного роду травм (в тому числі виробничих, спортивних та отриманих в результаті ДТП).

Для кожного пацієнта ми складаємо індивідуальну програму в залежності від стану організму і бажаних результатів. Поєднання занять на вертебрологічному тренажерах, масажу, терапії та ЛФК дозволяють не тільки повернути пацієнта до нормального життя без болю і вимушених обмежень, але і надовго закріпити результат.

Ще одне унікальне напрямок роботи клінік «Orto Sano» - спортивні програми, які допоможуть не тільки швидкому відновленню професійних спортсменів, а й поліпшать ефективність підготовки до змагань, а також підвищать витривалість, концентрацію, гнучкість.

Переломи, забої, вивихи, зміщення міжхребцевих дисків - від травм опорно-рухового апарату не застрахований ніхто. Але, на жаль, дуже часто навіть після того, як основні наслідки травми усунені, людини може переслідувати біль або дискомфорт, може пропасти колишня рухливість або з'явитися інші неприємні симптоми.