Про методику

Методика спрямована на відновлення втрачених функцій, збільшення обсягу рухів в суглобах, усунення м'язового спазму і тригерних точок, розтягнення укорочених м'язів і фасцій, зменшення больового синдрому. Результат досягається без оперативного втручання і застосування медикаментів!

Особливості лікування

Робота з суглобами

Дегенеративні зміни хрящової тканини суглобів - це не процес природного старіння. Артроз виникає в зв'язку з недостатньою руховою активністю, надлишковою вагою, наслідки травм. Методика SanoRoller спрямована на відновлення втрачених функцій, збільшення обсягу рухів в суглобах, зменшення больового синдрому.

Розтягнення м'язів

М'язи - мотор нашого рухового апарату. При артрозі, остеоартрозі м'язи спазмуються і коротшають, дегенеративно дистрофічні процеси в суглобовому хрящі прогресують, виникає біль в суглобах. Методика SanoRoller спрямована на усунення м'язового спазму, розтягнення укорочених м'язів і фасцій, усунення тригерних точок. І включає: стретчинг, міофасциальний реліз, міопрессура, легка тракція мобілізація.

М'язи не тільки сприяють руху, а також за рахунок дифузно навантажувального механізму сприяють живленню суглобів. Методика SanoRoller: робота з м'язами і фасції, усунення м'язового спазму, розтягнення, міофасциальний реліз, стретчинг, легка тракція, мобілізація.

Додаткові процедури

За міжнародними стандартами і протоколами лікування при артрозі, остеоартрозі в рекомендації як доведений метод входить реабілітація, яка включає ЛФК, кінезітерапію, стретчинг, ерготерапія.