МЕТОДИКА ВКЛЮЧАЄ:

  • Витягування і корекцію хребта на пристрій для профілактики і лікування захворювань опорно - рухового апарату Eurospine;
  • Лікувальний масаж по Методу Eurospine;
  • Кінезіотерапію, вертебро-суглобову гімнастику;
  • Дихальну гімнастику;
  • Музикотерапію;
  • рефлексотерапію;
  • ТРХ тренування.

Особливості лікування

Для всіх груп пацієнтів

Особливістю застосування Методики Eurospine є можливість її використання для відновлення здоров'я дітей, людей старшого та похилого віку, вагітних жінок і матерів-годувальниць. Для цієї групи пацієнтів консервативний метод лікування остеохондрозу і його ускладнень часто є єдино можливим методом, так як проведення оперативного втручання завжди пов'язане з високим ризиком, а застосування лікарських препаратів обмежено через наявність побічних ефектів.

Дітям від 5 років проводиться корекція постави, розроблена програма збільшення зростання у дітей і підлітків.

Інформація про пристрій Eurospine

Вправи виконуються лежачи на пристрої для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату Eurospine під наглядом реабілітолога.

Пристрій для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату Eurospine призначений для активно-пасивної механотерапії і розтяжки хребта. Тренажер виготовлений по унікальній розробці і дозволяє дозовано давати навантаження на суглоби хребта.

Пристрій відноситься до групи кінезетерапевтічніх і фізіотерапевтичних пристроїв для профілактики і лікування захворювань опорно-рухового апарату людини шляхом забезпечення дозованих рухів у всіх відділах спини, а також здійснює дозоване витягування хребта (тракції) і роликовий масаж. Його ефективність дозволяє прискорити процес реабілітації і поліпшити профілактику захворювань остеохондрозу (поперекового, шийного, грудного, суглобового).

Пристрій Eurospine може застосовуватися також в поєднанні з лікувальною гімнастикою при контрактурах, тугорухливості суглобів хребта і т.п. Пристрій Eurospine забезпечує лікувальний і тренувальний вплив на зв'язку хребців і міжхребцевих дисків, сприяє профілактиці викривлення хребта, поліпшення рухливості його ланок, попередження таких захворювань як лордоз, кіфоз, сколіоз і різних видів порушення постави.