Що таке бішофіт, для чого він використовується

Бішофіт – це мінерал природного походження, створений мільйони років тому відкладеннями стародавнього моря. Видобувають його в вигляді розсолу і вже на поверхні випарюють до стану солі. Сьогодні відомо кілька великих родовищ мінералу. Найглибше з них знаходиться під Полтавою, де його добувають на глибині 2,5 км, а саме джерело дуже чисте.

Чим же корисний бішофіт? Ефективність мінералу пояснюється його складом, в який входить близько 70 мікроелементів, перш за все, магній, йод, бром, натрій, залізо.

Бішофіт: його властивості та застосування в медицині

Склад відрізняється високою концентрацією хлориду магнію. За цим показником він перевищує всі види морських солей, в тому числі і Мертвого моря. Вчені давно довели особливу важливість магнію для нашого здоров’я. Мікроелемент бере участь в більш ніж 300 реакціях та процесах організму. А особливо важливий він для:

Опорно - рухового апарату – магній регулює правильне засвоєння кальцію, перешкоджаючи його накопиченню в м’яких тканинах та суглобах. За рахунок цього він підтримує здоров’я хребта і робить кістки міцнішими. Крім того мікроелемент знімає набряки та запалення суглобів, тому незамінний в лікуванні і профілактиці артритів та артрозу.

М’язової системи та позбавлення від судом – мінерал знімає біль і запалення в м’язах, розслаблює їх і допомагає впоратись з фізичними навантаженнями.

Нервової системи – мікроелемент ефективно розслаблює нервові клітини, позбавляючи від стресу дратівливості та безсоння.

Серця та вен – розслаблює серцевий м’яз і налагоджує ритм, захищає від гіпертонії, атеросклерозу та утворення тромбів.

Травної системи – розслабляє мускулатуру кишечника та знімає спазми. А завдяки жовчогінній і послаблюючій дії він ефективно лікує , вирішує більшість поширених проблем шлунково – кишкового тракту.

Здоров’я ротової порожнини – мінерал знімає запалення та проти набрякову дію, створені спеціальні пасти та ополіскувачі на його основі.