Електрофорез – метод введення лікарських речовин в організм людини за допомогою постійного електричного току малої сили та низької напруги. Цей метод лікування володіє протизапальним, знеболюючим, розсмоктуючою трофічною дією, покращує кровообіг тканин, проведення нервового імпульсу по волокну. Значно покращує стан пацієнтів при лікування артритів, артрозів, остеохондрозів.

Магнітотерапія – метод заснований на застосуванні низькочастотних магнітних полів змінної або постійної дії на організм людини. Цей метод застосовують для відновлення та зміцнення організму, активації імунітету, зняття больових відчуттів, покращення кровообігу, зменшення набряку суглобів, нижніх кінцівок. Магнітотерапія широко застосовується при лікуванні ішемічної хвороби серця, гіпертонічного захворювання, атеросклероз, невроз, ревматоїдному артриті, остеоартрозі, остеохондрозі, травмах, переломах, післяопераційного болю.

Ультразвукова терапія заснована на вплив на тканини високочастотних коливань, під впливом яких проходить покращення кровообігу, усуває спазм м’язів, спостерігаються протизапальні та знеболюючі дії.

Ультразвукова терапія прискорює процеси регенерації нервових волокон, ефективна для розсмоктування ущільнень, післяопераційних спайок, рубців.

Електроміостимуляція - метод відновного лікування, в основі якого лежить електрична стимуляція нервів і м'язів, що здійснюється за допомогою передачі струму з заданими характеристиками від міостимулятора до тіла людини через електроди. Широко застосовується для реабілітації пацієнтів після травм, із захворюваннями центральної та периферичної нервових систем, в професійному спорті і косметології.